Pateicoties Kairija Ērvinga un Kevina Durenta sniegumam, Bruklinas "Nets" komanda sestdien izcīnīja 11.uzvaru pēc kārtas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs.

"Nets" izbraukumā ar rezultātu 123:106 (32:22, 29:27, 36:30, 26:27) guva virsroku pār Šarlotas "Hornets".

Ērvings maču noslēdza ar 28 punktiem, 18 no tiem gūstot pirmajā puslaikā, bet Durents piebalsoja ar 23 punktiem.

"Pirmajā ceturtdaļā ierobežojām viņus un ļāvām gūt tikai 22 punktus, apliecinot savus nodomus šajā mačā," teica "Nets" galvenais treneris Žaks Vons. "Izmantojām spēlētāju rotāciju un sastāva dziļumu, lai vēl vairāk palielinātu savu pārsvaru."

Šarlotas vienībā 23 punkti, 11 rezultatīvas piespēles un septiņas atlēkušās bumbas bija Lamelo Bolam, kamēr 22 punktus guva Meisons Plamlī.

Citā mačā Tailers Hiro pēdējā sekundē realizēja tālmetienu un izrāva Maiami "Heat" komandai viesos uzvaru pār Jūtas "Jazz" - 126:123 (31:30, 38:33, 27:35, 30:35).

Pēc Lauri Markanena realizētā soda metiena Hiro pēdējās sekundēs devās pāri laukuma un līdz ar beigu signālu izpildīja precīzu tālmetienu atlēcienā uz vienas kājas.

Hiro šajā duelī guva 29 punktus, izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas un atdeva sešas rezultatīvas piespēles, bet ražīgākais uzvarētājiem ar 32 punktiem un astoņām bumbām zem groziem bija Bems Adebajo, kamēr 23 punktus no rezervistiem pievienoja Viktors Oladipo.

"Jazz" rindās Markanenam bija 29 punkti un 14 atlēkušās bumbas, bet Džordans Klārksons guva 22 punktus.

Šajā sezonā NBA regulārajā čempionātā komandas aizvadīs 82 mačus, šobrīd vienībām tuvojoties pusei no turnīra.