Latvijas basketbola kluba "VEF Rīga" spēlētāji VTB Vienotās līgas izslēgšanas spēļu pirmās kārtas mačā ceturtdien neizmantoja savas iespējas pirmajā puslaikā, uzskata galvenais treneris Jānis Gailītis.

Jau vēstīts, ka "VEF Rīga" VTB Vienotās basketbola līgas pirmajā izslēgšanas turnīra mačā Liepājā ar rezultātu 83:112 (25:28, 20:29, 18:26, 20:29) zaudēja Maskavas CSKA.

"Mēs spēlējām pret elites komandu. Nespējām izmantot visas savas iespējas pirmajā puslaikā. Pēc pārtraukuma pretinieki atrāvās un ieguva lielu pārsvaru," Gailīša teiktais pēc mača citēts VTB līgas mājaslapā.

Savukārt CSKA galvenais treneris Dimitris Itudis komandas preses dienestam stāstīja, ka Maskavas klubs bija koncentrējušies spēlei un cīnījās par uzvaru. Nākamajās spēlēs viss vēl turpināsies.

Nākamās divas spēles šajā sērijā notiks Maskavā.