Latvijas basketbolista Andra Biedriņa pārstāvētais Goldensteitas "Warriors" otrdien pārtrauca trīs uzvaru sēriju, kārtējā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē ar 93:115 (30:31, 30:29, 18:28, 15:27) piekāpjoties Bostonas "Celtics".

Pēc pirmā puslaika rezultāts šai mačā bija neizšķirts – 60:60, bet otrajā puslaikā rezultatīvāki bija mājinieki, kuri trešajā ceturtdaļā guva par 10 punktiem vairāk nekā "Warriors", palielinot pārsvaru arī ceturtajā ceturtdaļā.

Biedriņš laukumā devās "Warriors" pamatsastāvā, nospēlēja 21 minūti un 23 sekundes, kuru laikā guva četrus punktus un izcīnīja piecas atlēkušās bumbas.

Rezultatīvākie Goldensteitas komandā bija Dorels Raits ar 19 punktiem un Stīvens Karijs ar 18 punktiem. Uzvarētāju labā 24 punktus guva Kevins Gārnets, 23 – Pols Pīrss.