Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis ceturtdien Itālijas kausa izcīņas ceturtdaļfināla mačā guva 15 punktus Trento "Dolomiti Energia" zaudējumā.

"Dolomiti Energia" ar 70:74 (16:22, 20:16, 12:21, 22:15) piekāpās Tortonas "Derthona".

Gražulis 28 minūtēs laukumā realizēja trīs no septiņiem divpunktu metieniem un trīs no pieciem tālmetieniem, dalot rezultatīvākā spēlētāja laurus savā komandā. Viņš statistikā atzīmējās arī ar trim atlēkušajām bumbām, vienu rezultatīvu piespēli, vienu piezīmi, vienu pārtvertu bumbu, vienu bloķētu metienu un +/- rādītāju +1.

Vēl 15 punktus Trento vienības labā guva Djego Flakadori, bet pretiniekiem 19 punktus sakrāja Semādžs Kristons.

Pagājušajā sezonā par Itālijas kausa ieguvēju kļuva Milānas "AX Emporio Armani Olimpia", kas finālā ar 78:61 pieveica Tortonas vienību.