Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis svētdien Itālijas A sērijas mačā guva 18 punktus, taču tas neglāba Trento "Dolomiti Energia" no neveiksmes.

Trento vienība savā laukumā ar rezultātu 79:87 (19:20, 18:24, 22:17, 20:26) piekāpās "Napoli".

Gražulis laukumā bija 23 minūtes, kuru laikā grozā meta sešus no septiņiem divu punktu metieniem un divus no pieciem tālmetieniem. Viņš statistikā atzīmējās arī ar vienu rezultatīvu piespēli, vienu kļūdu, četrām piezīmēm un sakrāja efektivitātes koeficientu 11 un +/- rādītāju -8.

Mājinieku rindās Latvijas basketbolists bija rezultatīvākais, kamēr viesu komandā ar 28 punktiem izcēlās Džordans Hovards.

Savukārt Artūra Strautiņa pārstāvētā Redžo Emīlijas "UnaHotels" viesos ar rezultātu 69:78 (11:21, 18:31, 23:10, 17:16) atzina Venēcijas "Umana Reyer" pārākumu.

Strautiņš spēlēja 18 minūtes un guva septiņus punktus, grozā metot divus divu punktu metienus un trīs no četriem soda metieniem. Viņa kontā arī viena atlēkusī bumba, divas kļūdas, viena pārtverta bumba, trīs piezīmes, trīs izprovocēti sodi, sakrāts efektivitātes koeficients četri un +/- rādītājs -7.

"Dolomiti Energia" ar 11 uzvarām 22 spēlēs turnīra tabulā ieņem astoto vietu, Artjoma Butjankova pārstāvētā Skafati "Givova" ar astoņiem panākumiem ierindojas 13. pozīcijā, kamēr "UnaHotels" ar bilanci 7-16 atrodas 16.vietā 16 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "AX Emporio Armani Olimpia".