Latvijas basketbolists Andrejs Gražulis svētdien Itālijas A sērijas mačā guva sešus punktus un palīdzēja Trento "Dolomiti Energia" izcīnīt uzvaru.

"Dolomiti Energia" mājas spēlē ar rezultātu 83:76 (19:18, 17:24, 21:18, 26:16) pārspēja Brešas "Germani".

Gražulis laukumā pavadītajās 23 minūtēs grozā meta trīs divu punktu metienus, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, pa reizei pieļāva kļūdu un pārtvēra pretinieku piespēli, nopelnīja četras piezīmes, izprovocēja vienu sodu, sakrāja +/- rādītāju -1 un efektivitātes koeficientu trīs.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Mateo Spanjolo, kamēr Brešas vienībā Amadeo Dela-Vale izcēlās ar 21 punktu.

Citā spēlē Artūra Strautiņa pārstāvētā Redžo Emīlijas "UnaHotels" izbraukumā ar rezultātu 57:64 (20:19, 18:19, 13:19, 6:7) piekāpās Veronas "Tezenis".

Strautiņš spēlēja trīs minūtes, kuru laikā punktus neguva un tika pie vienas atlēkušās bumbas, vienas piezīmes, sakrājot +/- rādītāju -5 un efektivitātes koeficientu -1.

Vēl, Artjomam Butjankovam paliekot ārpus pieteikuma spēlei, Skafati "Givova" viesos ar rezultātu 80:89 (21:26, 18:26, 12:25, 29:12) atzina Milānas "AX Emporio Armani Olimpia" vienības pārākumu.

"Dolomiti Energia" ar 11 uzvarām 20 spēlēs turnīra tabulā ieņem piekto vietu, "Givova" ar septiņiem panākumiem ierindojas 12. pozīcijā, kamēr "UnaHotels" ar bilanci 5-15 atrodas 16.vietā 16 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "AX Emporio Armani Olimpia".