Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra Rietumu konferences ceturtdaļfināla otrajā spēlē trešdien Memfisas “Grizzlies” ar rezultātu 105:98 (23:26, 28:21, 24:22, 30:29) savā laukumā pārspēja Losandželosas “Clippers” vienību, izlīdzinot rezultātu sērijā līdz četrām uzvarām 1-1.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Rūdijs Gejs, bet Ovintons Dž’Entonijs Mejo sameta 20 punktus. Savukārt “Clippers” komandas labā ar 29 punktiem izcēlās Kriss Pols, bet 22 punkti un deviņas atlēkušās bumbas Bleika Grifina kontā.

Atgādinām, ka sērijas pirmajā spēlē “Clippers” pēdējā ceturtdaļā atspēlējās no 27 punktu deficīta un svinēja uzvaru ar 99:98.

Citā Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas spēlē Sanantonio “Spurs” ar 114:83 (28:17, 25:11, 34:25, 27:30) uzvarēja Jūtas “Jazz” vienību, sērijā izvirzoties vadībā ar 2-0.

“Spurs” komandai ar 18 punktiem uzvaru palīdzēja izcīnīt Tonijs Pārkers, bet 17 punktus pievienoja Kavai Leonards, kamēr “Jazz” vienībā pa desmit punktiem guva Džošs Hovards un Els Džefersons.

Sērijas pirmajā mača “Spurs” bija pārāki ar rezultātu 106:91.

Tikmēr Austrumu konferences ceturtdaļfinālā Indiānas “Pacers” ar rezultātu 97:74 (23:14, 24:21, 32:17, 21:19) pārliecinoši apspēlēja Orlando “Magic” vienību.

“Pacers” komanda pēc šīs uzvaras pārņēma vadību sērijā ar 2-1.

Uzvarētāju komandas labā ar 28 punktiem izcēlās Denijs Grendžers, bet 18 punkti un desmit bumbas zem groziem Roja Hiberta kontā. Tikmēr “Magic” vienībā 22 punktus sameta Glens Deiviss, bet 13 punktus pievienoja Džonatans Rediks.