Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu otrās kārtas duelī otrdien Maiami "Heat" ar rezultātu 120:85 savā laukumā pārspēja Filadelfijas "76ers" vienību, sērijā līdz četrām uzvarām panākot rezultātu 3-2.

"Heat" komandā septiņi spēlētāji guva vismaz 10 punktus, bet rezultatīvākais ar 23 punktiem bija Džimijs Batlers. Makss Strass guva 19 punktus un izcīnīja desmit atlēkušās bumbas, Viktors Oladipo sameta 13 punktus, bet Bems Adebajo guva 12 punktus.

"76ers" līderis Džoels Embīds guva 17 punktus, Džeimss Hārdens pievienoja ar 14 punktus, bet Tobaiess Heriss sameta 12 punktus. Viņi bija vienīgie Filadelfijas komandā, kuri guva vairāk par 10 punktiem.

Līdzīga cīņa ritēja tikai pirmajās minūtēs, bet tad "Heat" veica 14:2 izrāvienu, kas ļāva izvirzīties vadībā ar rezultātu 25:12. Pēc tā brīža "Heat" pārliecinoši kontrolēja notikumus laukumā, bet ceturtajā ceturtdaļā tika panākts jau graujošs rezultāts.

"Heat" vienībai izbraukumā būs iespēja noslēgt šo otrās kārtas sēriju.