Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas otrajā spēlē svētdien Maimi "Heat" savā laukumā revanšējās par neveiksmi pirmajā mačā un ar 103:84 (22:22, 28:23, 25:20, 28:19) pieveica Sanantonio "Spurs", izlīdzinot rezultātu visā sērijā 1-1.

Sērijas līdz četrām uzvarām nākamās divas spēles risināsies "Spurs" mājvietā.

Vēl četras minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām pēc Tima Dankana "slam dunk" Sanantonio basketbolisti bija vadībā ar 61:60, taču tad "Heat" burtiski "saplosīja" pretiniekus gabalos, nākamajās deviņās minūtēs veicot izrāvienu 33:6 un panākot 94:67. Līdz ar to otrās finālsērijas uzvarētājs bija noskaidrots un mača pēdējās minūtes bija tikai formalitāte.

Uzvarētājiem 19 punktus guva Mario Čalmerss, Lebrona Džeimsa kontā 17 punkti, 13 punktus guva Rejs Alens, bet Kriss Bošs guva 12 punktus un izcīnīja 10 atlēkušās bumbas. "Spurs" labā 17 punktus guva Denijs Grīns, 13 punktus pirmās spēles varonis Tonijs Pārkers, bet 10 punktus – Gerijs Nīls.