Lietuvas basketbola komanda Viļņas "Rytas", kurā par galvenā trenera Daiņus Adomaiša asistentu strādā Latvijas speciālists Uvis Helmanis, trešdien izcīnīja otro uzvaru šīs sezonas ULEB Eirokausa cīņās.

"Rytas" savā laukumā D apakšgrupas ceturtajā mačā ar rezultātu 86:79 (22:12, 22:22, 16:19, 26:26) pieveica Itālijas klubu Turīnas "Fiat".

Viļņas komandas sastāvā ar 20 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām izcēlās Dominiks Satons, kamēr pretiniekiem tikpat rezultatīvs bija Tonijs Kars.

"Rytas" ar divām uzvarām četrās spēlēs D apakšgrupā ieņem ceturto vietu starp sešām komandām.

ULEB Eirokausā 24 klubi ir sadalīti četrās apakšgrupās, bet otro posmu sasniegs katras grupas četras labākās vienības, kamēr tālāk ceturtdaļfinālā iekļūs katras apakšgrupas divas labākās komandas. Izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfināli, pusfināli un fināls notiks sērijās līdz divām uzvarām.

Helmanis un Adomaitis kopā darba pienākumus veikuši jau iepriekš, kad 2011.gadā Latvijas treneris pievienojās Polijas klubam Slupskas "Energa Czarni", arī toreiz kļūstot par Lietuvas speciālista palīgu.