Latvijas izlases aizsargs Andris Misters arī nākamajā sezonā spēlēs Spānijas basketbola otrās augstākās līgas jeb "Leb Oro" komandā "Melilla", ziņo klubs.

28 gadus vecais Misters "Melilla" rindas papildināja pērn, aizvadītajā sezonā 24 mačos vidēji nospēlējot 21 minūti, gūstot desmit punktus, veicot 1,4 rezultatīvas piespēles un izcīnot 1,7 atlēkušās bumbas. Viņa pārstāvētā "Melilla" komanda turnīra tabulā ieņēma devīto vietu.

Pirms tam viņš divas sezonas pavadīja Latvijas komandā "VEF Rīga", ar kuru pērn kļuva par Latvijas čempionu.

Misters savu basketbolista karjeru veidoja Ziemeļamerikā, uz kurieni devās 2008. gadā, kad pievienojās vidusskolas basketbola komandai Ņūdžersijā. Pēc vidusskolas absolvēšanas viņš karjeru turpināja Nacionālās sporta koledžu asociācijā (NCAA).

Misters spēlējis visās Latvijas jauniešu izlasēs, pārstāvot U-16, U-18 un U-20 valstsvienības Eiropas čempionātos. 2010. gadā viņš U-18 čempionātā izcīnīja bronzas medaļu.

Šovasar Jelgavas sporta skolas audzēknis "Baltijas ceļa" kausā debitēja Latvijas pieaugušo valstsvienībā, kur divos mačos caurmērā guva 7,0 punktus, izcīnīja 4,5 bumbas zem groziem un izdalīja 2,0 piespēles.

Meliljas komanda Spānijas otrajā līgā spēlē kopš 1996. gada.