Latviešu basketbolists Ingus Jakovičs svētdien izcēlās ar 19 punktiem Itālijas A sērijas mačā, kaldinādams Varēzes "Openjobmetis" komandas uzvaru.

Varēzes vienība savā laukumā ar rezultātu 83:60 (17:15, 32:16, 21:15, 13:14) pārspēja Boloņas "Fortitudo Pompea" komandu.

Jakovičs, kuram komandā pārbaudes laiks ir līdz šī mēneša beigām, laukumā pavadīja 23 minūtes un astoņas sekundes, kuru laikā grozā raidīja trīs no sešiem divpunktu metieniem, četrus no sešiem tālmetieniem un savu vienīgo soda metienu.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pārtvēra vienu bumbu, pieļāva vienu kļūdu, četras reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes, kas deva 14 efektivitātes koeficienta punktus.

Viņš un igaunis Sīms Sanders Vene bija rezultatīvākie šajā spēlē.

Tikmēr Artūrs Strautiņš iemeta septiņus punktus mačā, kurā viņa pārstāvētā Triestes "Alma" viesos ar 73:88 (14:23, 14:21, 20:21, 25:23) piekāpās ULEB Eirolīgas komandai Milānas "A|X Armani Exchange".

Strautiņš nospēlēja 22 minūtes un divas sekundes, kuru laikā realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, vienu no diviem tālmetieniem un divus no trim soda metieniem.

Jūrmalnieks arī izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu, trīs reizes pārkāpa noteikumus, izprovocēja divas piezīmes un tika pie deviņiem efektivitātes koeficienta punktiem.

Mača rezultatīvākais spēlētājs ar 22 punktiem bija Milānas basketbolists Maikls Rolls, bet Luiss Skola guva 13 punktus.

Varēzes basketbolisti sezonas pirmajās trīs spēlēs svinējuši divas uzvaras, kamēr Triestes komanda cietusi trīs zaudējumus.