Jānis Kaufmanis trešdien guva 14 punktus Pērnavā, Roberta Štelmahera un viņa asistenta Akseļa Vairoga vadītajai Tallinas "Kalev"/"Cramo" svinot uzvaru Igaunijas basketbola čempionāta otrajā finālcīņā.

Laura Blaua un Linarda Jaunzema pārstāvētā "Parnu Sadam" savā laukumā ar 80:85 (24:22, 14:18, 19:22, 23:23) zaudēja Tallinas "Kalev"/"Cramo". Sērijā rezultāts tagad ir 1-1.

Kaufmanis nepilnās 22 minūtēs laukumā izcēlās ar 14 gūtajiem punktiem, kamēr rezultatīvākais Tallinas vienībā ar 23 punktiem bija Ševāns Lūiss.

Mājiniekiem pa četriem punktiem sakrāja Blaus un Jaunzems. Jaunzemam nepilnā 21 minūtē laukumā arī četras atlēkušās bumbas un piecas personiskās piezīmes, bet Blaus nepilnās 19 minūtēs pievienoja septiņas atlēkušās bumbas un divus bloķētus metienus.

Nākamā sērijas spēle notiks sestdien Tallinā.