Graujošu zaudējumu FIBA Čempionu līgas F grupas cīņā otrdienas vakarā Spānijā piedzīvoja Latvijas čempione basketbolā "VEF Rīga".

"VEF Rīga" viesos ar 59:88 (18:25, 11:25, 17:27, 13:14) kapitulēja pagājušās sezonas Čempionu līgas finālistei "Manresa", ko pārstāv latvietis Mārcis Šteinbergs.

Rīdzinieku sastāvā rezultatīvākais ar 14 punktiem bija pieredzējušais Māris Gulbis, kamēr astoņi punkti un 11 atlēkušās bumbas Naiseram Brūksam.

Tikmēr "Manresa" labā pa 22 punktiem guva Džeriks Hārdings un Huans Valets, kamēr Šteinberga kontā 17 nospēlētajās minūtēs seši punkti.

"VEF Rīga" šajā mačā pieļāva 25 kļūdas, pēc kurām "Manresa" guva daudz vieglo punktu. Latvijas čempioni šajā mačā ne reizi neatradās vadībā, un jau trešajā ceturtdaļā spēles liktenis bija skaidrs.

Otrā grupas spēlē pie otrās uzvaras tika rīdzinieku pāridarītāji pirmajā kārtā Lisabonas "Benfica", kas viesos tikai paša izskaņā ar 68:67 apspēlēja "Limoges".

Ar uzvarām abās spēlēs grupas vadībā atrodas "Manresa" un "Benfica", kamēr "Limoges" un "VEF Rīga" zaudējušas abās cīņās.