Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas "Clippers" spēlētājs Kriss Pols pēdējā izšķirošā - septītā - mača pamatlaika sekundē realizēja divpunktu metienu, tadejādi liekot nolikt pilnvaras pagājušā gada līgas čempioniem Sanantonio "Spurs".

Šajā duelī "Clippers" savā laukumā ar 111:109 (28:30, 29:25, 22:23, 32:31) pārspēja "Spurs", Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-3.

Lielākais kādas komandas pārsvars šajā cīņā piederēja "Spurs" basketbolistiem, kuriem mača sākumā izdevās izvirzīties vadībā ar astoņiem punktiem (19:11). Tomēr viesi spēja atgūt zaudēto un atlikušās spēles trīs ceturtdaļas aizritēja punkts punktā.

Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas vien 8,8 sekundes, rezultāta tablo vēstīja neizšķirtu 109:109. Sekundi pirms ceturtā ceturkšņa beigām "Clippers" basketbolists realizēja divpunktu metienu, panākdams sava komandai uzvaru ar 111:109.

Tieši Pols ar 27 punktiem un sešām piespēlēm šajā cīņā bija uzvarētāju komandas rezultatīvākais spēlētājs.

Rietumu konferences pusfinālā "Clippers" tiksies ar Hjūstonas "Rockets", bet Goldensteitas "Warriors" spēkosies pret Memfisas "Grizzlies" basketbolistiem.

Savukārt Austrumu konferences pusfinālā Atlantas "Hawks" sacentīsies ar Vašingtonas "Wizzards", bet Čikāgas "Bulls" mēros spēkus ar Klīvlendas "Cavaliers".