Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas pusfinālā svētdien latvietim Rodionam Kurucam neizdevās glābt savu Bruklinas "Nets" no zaudējuma.

"Nets" pusfinālā ar rezultātu 77:85 piekāpās Minesotas "Timberwolves", noslēdzot turnīru.

Kurucs šajā mačā nospēlēja 20 minūtes un 10 sekundes un guva tikai divus punktus, trāpot vienu no pieciem divpunktu metieniem un aizmetot garām visus trīs tālmetienus. Viņš izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, izdarīja divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra divas bumbas, pieļāva vienu kļūdu un nopelnīja četras piezīmes. Latvieša +/- koeficients bija negatīvs -15.

Kurucs sešās NBA Vasaras līgas turnīra spēlēs Lasvegasā vidēji izcēlās ar 9,3 punktiem, 5,3 atlēkušajām bumbām un 2,3 rezultatīvām piespēlēm, laukumā pavadot vidēji 24,5 minūtes.

"Nets" rindās ar "double-double" izcēlās Džarets Alens (15 punkti un 14 atlēkušās bumbas) un Amida Brima (12 punkti un 10 atlēkušās bumbas). Uzvarētājiem ar 20 punktiem izcēlās Nazs Rīds.