Latvijas basketbolists Rodions Kurucs ceturtdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē laukumā pavadīja vien nedaudz vairāk nekā minūti, bet viņa pārstāvētā komanda Bruklinas "Nets" piedzīvoja zaudējumu.

"Nets" viesos ar rezultātu 118:105 (33:27, 23:23, 25:33, 24:35) zaudēja Sanantonio "Spurs", pārtraucot divu uzvarēto spēļu sēriju.

Kurucs laukumā pavadīja vienu minūti un trīs sekundes, kuru laikā reizi izpildīja tālmetienu, kas bija neprecīzs, kā rezultātā latvietis palika bez punktiem. "Nets" ar Kurucu laukumā nedz iemeta, nedz ielaida vairāk nekā pretinieki.

Cēsīs augušais basketbolists šosezon jau četrās spēlēs nav guvis nevienu punktu. Kopumā viņš šajā sezonā piedalījies 13 no 28 "Nets" spēlēm.

Rezultatīvākais "Nets" komandā ar 41 punktu bija Spensers Dinvidijs, bet Džerets Alens iekrāja 19 punktus un 13 atlēkušās bumbas. Uzvarētājiem Petijs Milzss iemeta 27 punktus, savukārt 20 punktus un desmit atlēkušās bumbas nopelnīja Lamarkuss Olridžs.

Nākamais mačs "Nets" paredzēts sestdien pret Atlantas "Hawks".

Bruklinas komanda ar 15 uzvarām 28 spēlēs Austrumu konferencē ieņem septīto pozīciju.