Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ceturtdien, 14. novembrī, laukumā netika Rodions Kurucs, bet viņa pārstāvētā vienība Bruklinas "Nets" ar 93:101 (35:28, 26:21, 18:30, 14:22) zaudēja Denveras "Nuggets".

"Nets" tas bija trešais zaudējums pēc kārtas, bet Kurucs laukumā nav devies jau divus mačus pēc kārtas.

"Nets" pēc pirmā puslaika bija vadībā ar 61:49, bet jau pēc 12 minūtēm rezultāts bija neizšķirts 79:79. Pēdējās ceturtdaļas sākumā pēc izrāviena 7:0 "Nuggets" panāca 90:83 un vadību vairs neatdeva, tiekot pie uzvaras.

Denveras komandai septiņi basketbolisti guva vismaz pa 10 punktiem katrs. Ar 18 punktiem un 10 atlēkušajām bumbām uzvarētājiem izcēlās Nikola Jokičs, Pols Milsaps guva 18 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, bet Vils Bartons guva 17 punktus. "Nets" rindās pa 17 punktiem guva Spensers Dinvidijs, Kairijs Īrvings un Džarets Alens, kuram arī 10 atlēkušās bumbas.

"Nets" šajā sezonā 11 spēlēs guvusi četras uzvaras. Nākamo maču Bruklinas vienība aizvadīs sestdien, 16. novembrī, viesojoties Čikāgā pie "Bulls", bet pēc tam "Nets" sekos trīs mājas spēļu sērija.