Latvijas basketbolistu Daira Bertāna, Jāņa Timmas un Riharda Lomaža ceturtdien aizvadītā savstarpējā spēlē ULEB Eirolīgā triumfēja Lomaža pārstāvētā Vilērbānas ASVEL vienība, bet Jānis Strēlnieks guva divus punktus, palīdzēdams Maskavas CSKA komandai svinēt uzvaru.

Lomažs un Vilērbānas ASVEL komanda mājās ar rezultātu 92:88 (24:24, 26:21, 24:12, 18:31) pārspēja Daira Bertāna un Jāņa Timmas pārstāvēto Maskavas apgabala "Himki" vienību, kurai slimības dēļ gan nevarēja palīdzēt Bertāns.

Timma viesu labā 27:33 minūtēs izcēlās ar 20 punktiem (1/1 divpunktu metienos, 6/11 trīspunktu metienos), trim atlēkušajām bumbām un vienu rezultatīvu piespēli, kā arī divreiz kļūdījās.

Uzvarētāju rindās 12:18 minūtes laukumā pavadīja Lomažs, kura kontā septiņi punkti (1/2 trīspunktu metienos, 4/4 soda metienos), četras izprovocētas piezīmes un divas atlēkušās bumbas. Rezultatīvākais basketbolists ASVEL komandā ar 20 punktiem bija Deivids Laitijs.

Savukārt maskavieši mājās ar rezultātu 78:75 (19:13, 13:26, 27:22, 19:14) apspēlēja Milānas "AX Armani Exchange Olimpia" vienību. Spēle tika aizvadīta Kaļiņingradā.

CSKA uzvarēja līdzīgā cīņā, kurā nevienai no komandām neizdevās sasniegt desmit punktu pārsvaru. Tomēr beigās šaubas par CSKA uzvaru neradās, Milānas komandas pārstāvim Artūram Gudaitim pēdējos trīs punktus gūstot līdz ar mača beigu sirēnu.

Strēlnieks šajā duelī laukumā pavadīja 11 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā iemeta abus soda metienus, pa reizei pārkāpa noteikumus un izprovocēja pārkāpumu pretiniekam, kā arī sakrāja lietderības koeficientu divi.

Uzvarētāju labā Daniels Hekets guva 28, Maiks Džeimss sakrāja 17 punktus, sešas atlēkušās bumbas un 11 rezultatīvas piespēles, bet Johannesam Foigtmanam 14 punkti un astoņas zem groziem izcīnītas bumbas. Viesu rindās ar izcīnītajiem 13 punktiem rezultatīvākais bija Gudaitis.

Turnīra tabulā ar 11 uzvarām 16 mačos CSKA ieņem piekto vietu, bet ASVEL un "Himki" vienības 16 spēlēs uzvarējuši pa astoņām reizēm. Francijas komanda, pateicoties parocīgai savstarpējo spēļu bilancei, ieņem septīto pozīciju, bet Maskavas apgabala klubs atrodas vietu zemāk.

Citā mačā līdervienība Stambulas "Anadolu Efes" komanda savā laukumā ar 99:79 (23:19, 25:22, 32:17, 19:21) pārspēja Telavivas "Maccabi FOX".

Stambulas kluba labā Vasilije Micičs guva 23 punktus, Rodrigs Boubā pievienoja 22 punktus, bet viesiem ar 15 punktiem rezultatīvākais bija Džeiks Koens.