Ar mainīgām sekmēm otrdien Eiropas Izaicinājuma kausa basketbola turnīra spēlēs cīnījušās Latviešu basketbolistu Kaspara Kambalas, Pāvela Veselova un Edgara Jeromanova pārstāvētās komandas.

Kambalas pārstāvētā Turcijas komanda “Turk Telekom” ar rezultātu 93:74 (21:20, 25:18, 27:16, 20:20) pārliecinoši uzvarēja Baltkrievijas komandu "Minsk-2006".

Kambala šajā mačā laukumā pavadīja 15 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus, realizējot četrus no deviņiem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 28 punktiem bija Dariuss Vašingtons, bet “Minsk-2006” labā 17 punktus sameta Kortnijs Eldridžs.

G grupas kopvērtējumā “Turk Telekom” ar vienu uzvaru trīs spēlēs ir trešajā pozīcijā.

Tikmēr Veselova pārstāvētā Kipras vienība Nikosijas "Keravnos" ar rezultātu 93:81 (27:24, 23:24, 16:18, 17:15) viesos pieveica Ungārijas klubu Solnokas "Olaj”.

Veselovs šajā mačā laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā guva desmit punktus, realizējot četrus no astoņiem divpunktu metieniem un abus soda metienus, taču raidīja garām abus izmestos tālmetienus. Vēl viņš izcīnīja četras bumbas zem groziem un izdarīja vienu rezultatīvu piespēli.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 27 punktiem bija Vilsoms Freiziers, kura kontā arī desmit atlēkušās bumbas, bet Ungāru komandas labā ar 23 punktiem un 11 bumbām zem groza izcēlās Martons Baders.

H grupas kopvērtējumā “Keravnos” ar divām uzvarām trīs spēlēs ir otrajā pozīcijā.

Visbeidzot A grupas cīņā saspēles vadītāja Jeromānova Zviedrijas komanda Norčepingas “Dolphins” ar 73:95 (19:21, 13:24, 26:24, 15:26) savā laukumā piekāpās Oldenburgas "Ewe Baskets" komandai no Vācijas.

Jeromanovs šajā mačā spēlēja 33 minūtes, kuru laikā guva 11 punktus, realizējot četrus no deviņiem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un abus soda metienus, izdarīja piecas rezultatīvas piespēles un izcīnīja divas atlēkušās bumbas.

“Dolphins” komanda ar vienu uzvaru trīs spēlēs ir A grupas trešajā pozīcijā.