Rodiona Kuruca pārstāvētā Belgradas "Partizan" trešdien savā laukumā kļuva par vienu no četrām latviešu pārstāvētajām komandām, kuras izstājas no ULEB Eirokausa astotdaļfinālā.

"Partizan" bez Kuruca pieteikumā pagarinājumā Belgradā ar 95:103 (20:20, 18:17, 22:27, 24:20, 11:19) atzina Bursas "Bursaspor" pārākumu.

Mājiniekiem 23 punktus un sešas rezultatīvas piespēles sakrāja Aleksa Avramovičs, bet viesiem 24 punkti, astoņas atlēkušās bumbas un desmit rezultatīvas piespēles Endrjū Endrjūsa kontā.

Panevēžas "Lietkabelis" izbraukumā ar 67:75 (14:18, 20:21, 18:17, 15:19) piekāpās Boloņas "Virtus".

Bērziņš laukumā pavadītājas 11 minūtēs un 50 sekundēs punktus neguva, nerealizējot četrus trīspunktu metienus. Viņa kontā arī rezultatīva piespēle, kļūda, divas personiskās piezīmes un komandā sliktākais efektivitātes koeficients -6.

"Lietkabelis" rindās pa 12 gūtajiem punktiem sakrāja Nikola Radičevičs un Gedimins Oreliks.

Mājinieku uzvaru ar 20 gūtiem punktiem sekmēja Mams Žaite.

Citā spēlē Mārtiņa Meiera Vroclavas "Šlask" viesos ar 60:87 (18:25, 9:17, 24:22, 9:23) zaudēja "Gran Canaria".

Meiers 14 minūtēs un 49 sekundēs guva sešus punktus, realizējot trīs no deviņiem divpunktu metieniem, bet garām grozam lidojot trim soda metieniem. Gūtajiem punktiem viņš pievienoja četras atlēkušās bumbas, rezultatīvu piespēli, pārtvertu bumbu, divas personiskās piezīmes, trīs izprovocētus noteikumu pārkāpumus pretiniekiem un efektivitātes koeficientu divi.

Viesiem 13 punktus un sešas rezultatīvas piespēles sakrāja Treviss Treiss, bet uzvarētāju rindās ar 15 punktiem un astoņām atlēkušajām bumbām izcēlās Nikolass Brusino.

Jau otrdien no kausa izcīņas izstājās Kriša Helmaņa Badalonas "Joventut", kas savā laukumā ar 73:79 (17:18, 18:14, 19:19, 19:28) piekāpās Ulmas "ratiopharm" no Vācijas.