Latvijas U-18 vīriešu 3x3 basketbola izlase sestdien Ungārijā notiekošā Pasaules kausa ceturtdaļfinālā piedzīvoja neveiksmi.

Ar 10. numuru izsētā Latvijas izlase, kuru pārstāv Rainers Ļisicins, Markuss Mamajs, Dans Galdiņš un Mārtiņš Pelcbergs, ceturtdaļfinālā ar rezultātu 15:21 atzina Ukrainas (4.) pārākumu.

Pārliecinoši rezultatīvākais Latvijas rindās bija Ļisicins, kurš guva 12 punktus. Divus punktus pievienoja Galdiņš, bet Pelcbergs guva vienu punktu.

Jau ziņots, ka Latvijas 3x3 basketbolisti B apakšgrupā ar 18:22 piekāpās Mongolijai (15.), ar 18:14 bija pārāki pār Portugāli (18.) un pēdējā mačā ar rezultātu 19:17 izcīnīja uzvaru pār Čīli (7.), kas ļāva nodrošināt vietu ceturtdaļfinālā.

Sieviešu turnīrā C grupā Latvijas izlase (14.), kurā spēlē Deina Minajeva, Paula Pētersone, Endija Sedliņa un Martina Bertāne, vispirms ar 8:21 atzina ar 11. numuru izsētās Japānas izlases pārākumu, bet pēc tam latvietes tikās ar Brazīliju (3.) un piedzīvoja zaudējumu ar 11:21.

Atlikušajās divās grupas spēlēs Latvijas basketbolistes ar 18:15 pieveica Lielbritāniju (19.) un ar 12:18 piekāpās Čīlei (6.), ceturtdaļfinālā neiekļūstot.

Sacensības Debrecenā notiks līdz 28. augustam. Spēļu tiešraides vērojamas "YouTube" kanālā "FIBA3x3".