LBS pagarinājusi sadarbību ar Latvijas basketbola izlases atbalstītāju
Foto: Latvijas Basketbola savienība

Biedrība "Latvijas Basketbola savienība" (LBS) un AS "Putnu fabrika Ķekava" pagarinājušas sadarbības līgumu, kas paredz atbalstu Latvijas vīriešu basketbola valstsvienībai 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā, kā arī finālturnīrā, ja komanda izcīnīs tiesības tajā piedalīties, ziņots LBS mājaslapā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Kopš 2018. gada LBS un AS "Putnu fabrika Ķekava" vieno izpratne par sportiska, aktīva un veselīga dzīvesveida nozīmi visai sabiedrībai, kā arī ambīcijas apliecināt sevi starptautiskā mērogā.

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība 2021. gada novembrī startēs Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas pirmās kārtas turnīrā, ar Serbijas, Beļģijas un Slovākijas izlasēm cīnoties par trim ceļazīmēm uz nākamo kārtu. Komandas mērķis ir pirmo reizi Latvijas basketbola vēsturē kvalificēties Pasaules kausa izcīņas finālturnīram, kas 2023. gada rudenī notiks Japānā, Indonēzijā un Filipīnās.

LBS prezidents Raimonds Vējonis: "Latvijas valstsvienība jaunā galvenā trenera Lukas Banki vadībā veiksmīgi aizvadījusi priekškvalifikācijas turnīru Rīgā. Lai pēc iespējas sagatavotos nākamajām cīņām, tiek ieguldīts nopietns profesionāls darbs, apzinot spēlētājus un nodrošinot komandai kvalitatīvus darba apstākļus."

"Esam pateicīgi "Putnu fabrikai Ķekava", kas novērtē Latvijas valstsvienības sportisko potenciālu un sadarbības abpusējo izdevīgumu, paliekot kopā ar mums gan panākumu, gan nopietnu izaicinājumu brīžos. Ceru, ka, kopā strādājot izdosies sasniegt mūsu pirmo kopīgo mērķi – kvalificēties Pasaules kausa izcīņai," saka Vējonis.

Savukārt AS "Putnu fabrika Ķekava" valdes priekšsēdētājs Andrius Pranckevičius uzsver: "Mēs esam lieli Latvijas patrioti un arī basketbola līdzjutēji, un uzskatām, ka sports palīdz nest Latvijas vārdu pasaulē. Nav noslēpums, ka veselīgs uzturs un sports iet roku rokā. Vistas gaļa ar tajā esošo proteīnu ir īsts spēka avots sasniegumiem. "Putnu fabrika Ķekava" jau vairākus gadus iesaistās valsts mēroga sporta notikumos, jo atbalsts Latvijas labākajiem sportistiem mums ir pašsaprotams."

"Uzskatām, ka aktīvs dzīvesveids un sportiskais gars apvienojumā ar veselīgu, sabalansētu un kvalitatīvu pārtiku sekmē augstu virsotņu sasniegšanu dažādās jomās. Valstsvienības komandai novēlam īstenot nospraustos mērķus, lai Latvijas vārds vēl spožāk iemirdzas pie pasaules labāko sportistu zvaigznāja!".

Tags

Luka Banki Basketbols Latvijas basketbola izlase Latvijas Basketbola savienība Putnu fabrika Ķekava Raimonds Vējonis
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form