"Liepāja"/LSSS basketbolists sestdien Liepājā izcīnīja "Pullman" Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) bronzas medaļas.

"Liepāja"/LSSS ar rezultātu 74:58 (23:16, 15:14, 21:16, 15:12) uzvarēja "Daugavpils Universitāti" (DU).

Uzvarētāju komandā Ketija Vihmane guva 21 punktu, kamēr Raivita Koreņika, gūstot 14 punktus un izcīnot 11 atlēkušās bumbas, sakrāja "double-double".

Daugavpilietes no zaudējuma neglāba Kristīnes Jefimenko 21 gūtais punkts, bet vēl pa astoņiem gūtiem punktiem pievienoja Valērija Baranovska un Vita Horobeca.

Jau ziņots, ka DU pusfinālā ar 55:103 piedzīvoja sagrāvi pret "TTT Rīga", bet Liepājas vienība ar 40:73 atzina "Rīgas Stradiņa universitātes" pārākumu.

Pagājušajā sezonā liepājnieces izcīnīja sudraba godalgas, bet Daugavpils komanda nekvalificējās finālturnīrā.

Fināls, kurā par čempiontitulu spēkosies "TTT Rīga" un "Rīgas Stradiņa universitāte" sāksies plkst.16.30, tiešraidē to translējot kanālam TV4 un portālam "Sportacentrs.com".

Aizpagājušajā nedēļas nogalē par Baltijas sieviešu basketbola līgas čempionēm tika kronētas "TTT Rīga" basketbolistes.