Pirmdienas vakarā ar skaļām ovācijām Viļņā no Pasaules kausa tika sagaidīta Lietuvas basketbola izlase.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Lietuvas basketbolisti, kas Spānijā notikušajā Pasaules kausā palika ceturtie, uzreiz no lidostas devās pa Viļņas ielām, bet pēc tam desmitiem tūkstošu līdzjutēju viņus sveica pilsētas centrā.

"Lai gan tikai nedaudz pietrūka sportiskās veiksmes, lai izcīnītu medaļas, visa Lietuva noliec galvas jūsu priekšā, visa Lietuva lepojas ar jums un visa Lietuva jums ir pateicīga," svinīgajā sveikšanas ceremonijā teica Lietuvas premjers Aļģirds Butkēvičs, kurš pasniedza komandai arī 240 000 litu vērtu čeku par veiksmīgo startu Pasaules kausā.

Jau ziņots, ka Lietuvas basketbolistiem tikai nedaudz pietrūka, lai otro reizi pēc kārtas un otro reizi vēsturē izcīnītu Pasaules kausa bronzas medaļas. Spēlē par trešo vietu lietuvieši spraigā cīņā nenosargāja pārsvaru un ar 93:95 piekāpās Francijai.

Tags

Basketbols Lietuvas basketbola izlase
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form