Latvijas basketbolistu Riharda Lomaža pārstāvētā Francijas komanda Vilērbānas ASVEL un Daira Bertāna pārstāvētais Krievijas klubs Maskavas apgabala "Himki" otrdien piedzīvoja zaudējumus ULEB Eirolīgas regulārā čempionāta spēlēs.

ASVEL savā laukumā ar rezultātu 84:90 (22:25, 23:21, 21:24, 18:20) piekāpās Stambulas "Anadolu Efes". Lomažs šajā mačā nospēlēja 6:55 minūtes, kurās guva guva četrus punktus, realizējot abus divpunktu metienus, bet netrāpot trīs tālmetienus. Lomažs izcīnīja arī vienu atlēkušo bumbu.

Vilērbānas vienībā pa 12 punktiem guva Džordans Teilors, Tonje Žekiri un Livio Žans-Šārls. Stambulas vienībā Šeins Larkins guva 19 punktus, 16 punktus pievienoja Rodrīgs Bobuā.

Savukārt "Himki" ar Bertānu sastāvā piedzīvoja sagrāvi Madridē pret "Real" – 74:104 (25:31, 17:34, 14:27, 20:12).

Dairis Bertāns nospēlētājās 12:56 minūtēs realizēja vienīgo trīspunktu metienu, tādējādi gūstot trīs punktus. Viņam arī saņēma divas personiskās piezīmes.

"Himki" rindās Krisam Krāmeram 14 punkti, bet Aleksejs Šveds guva 12 punktus. "Real" sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Entonijs Rendolfs, bet Valters Tavaress izcēlās ar 15 punktiem.

"Himki" Eirolīgas kopvērtējumā ar sešām uzvarām deviņās spēlēs ir septītajā vietā, bet ASVEL ar piecām uzvarām deviņās spēlēs ir devītajā vietā.