Latvijas basketbolista Ingus Jakoviča pārstāvētā "Limoges" otrdien piedzīvoja zaudējumu Francijas basketbola līgas ("LNB Pro A") ceturtdaļfināla pirmajā spēlē.

Limožas basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 70:94 (19:19, 14:27, 15:24, 22:24) zaudēja Dižonas JDA komandai un sērijā līdz divām uzvarām nonāca iedzinējos ar 0-1.

Jakovičs spēlēja 14 minūtes, kuru laikā izpildīja divus neprecīzus tālmetienus, izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, vienreiz pārkāpa noteikumus, izprovocēja trīs piezīmes un tika pie negatīva +/- rādītāja (-1).

"Limoges" komandā 16 punktus guva Demonte Hārpers, bet uzvarētājiem 22 punkti bija Hadīnam Heringtonam.

"Limoges" klubs Francijas čempionātā ar 20 uzvarām 34 spēlēs pamatturnīrā ieņēma ceturto vietu 18 komandu konkurencē.

Mārtiņa Meiera pārstāvētā Vroclavas "Šlask" komanda otrdien nonāca vienas uzvaras attālumā no Polijas čempiontitula.

"Šlask" izbraukumā ar rezultātu 66:63 (10:16, 21:18, 16:15, 19:14) pārspēja Varšavas "Legia" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 3-1.

Meiers laukumā bija septiņas minūtes un 47 sekundes, izpildīja vienu neprecīzu divpunktu metienu, atdeva vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, divreiz pārkāpa noteikumus un tika pie negatīva +/- rādītāja (-6).

"Šlask" komandā ar 21 punktu, deviņām atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Treviss Traiss. Varšavas vienībai 19 punktus guva Roberts Džonsons.

Iepriekšējā sezonā par čempioni kļuva Lielpolijas Ostruvas "Stal", kas fināla sērijā ar 4-2 pieveica Rolanda Freimaņa un Jāņa Bērziņa pārstāvēto Zelonas Guras "Stelmet Enea". Vroclavas vienība finišēja trešā.