Latvijas basketbolists Mareks Mejeris trešdien FIBA Čempionu līgas mačā guva 19 punktus, taču tas neglāba Jeruzalemes "Hapoel" no zaudējuma.

"Hapoel" E apakšgrupas mačā savā laukumā ar rezultātu 71:80 (18:16, 9:18, 18:30, 26:16) piekāpās iepriekšējās sezonas bronzas medaļas laureātei Ludvigsburgas "MHP Riesen".

Mejeris laukumā bija 25 minūtes un 38 sekundes, kuru laikā guva 19 punktus, realizējot astoņus no deviņiem divu punktu metieniem un trīs no četriem soda metieniem, izcīnīja sešas atlēkušās bumbas, tika pie vienas rezultatīvas piespēles, divām personīgajām piezīmēm, viena bloķēta metiena, +/- rādītāja -4 un efektivitātes koeficienta 25.

Latvijas basketbolists "Hapoel" rindās bija rezultatīvākais, bet vēl 18 punktus guva Zeks Henkinss.

Pretinieku rindās ar 14 gūtajiem punktiem izcēlās Prentiss Habs, Jormans Polass un Džonatans Dans.

"Hapoel" E apakšgrupā cīnās arī ar Stambulas "Dariššafaka" un Orhūsas "Bakken Bears" no Dānijas.

Sacensību formāts paliek nemainīgs - 32 komandas sacenšas astoņās grupās pa četrām vienībām. Grupu uzvarētājas uzreiz iekļūst astotdaļfinālā, bet otrās un trešās vietas ieguvējas 2023.gada janvārī cīnīsies "play-In" sērijā.

Ceturtdaļfinālā komandas aprīlī aizvadīs dueļus līdz divām uzvarām, bet sezona noslēgsies ar "Final Four" turnīru maijā.