Donovans Mičels otrdien guva 45 punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas turnīra Rietumu konferences pusfināla pirmajā spēlē, palīdzot Jūtas "Jazz" komandai izcīnīt uzvaru.

"Jazz" mājās ar rezultātu 112:109 (18:25, 29:35, 32:19, 33:30) pieveica Losandželosas "Clippers" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-0.

Mičels lielāko daļu no darba paveica otrajā puslaikā, kad guva 32 punktus un palīdzēja atspēlēties no deficīta ar divciparu skaitli. Vēl uzvarētājiem pa 18 punktiem guva Džordans Klārksons un Bojans Bogdanovičs. Mičels un Klārksons kopā realizēja 12 tālmetienus.

Lielu artavu uzvarā deva arī Rūdijs Gobērs, kurš pēdējā sekundē nobloķēja Markusa Morisa metienu, kas, sasniedzot savu mērķi, būtu izlīdzinājis mača rezultātu.

"Clippers" vienībā 23 punktus guva Kavai Lenards, 20 punkti un 11 bumbas zem groziem bija Polam Džordžam, bet 18 punktus un četrus precīzus "trejačus" pievienoja Lūks Kenards.

Komandas paliks turpat Soltleiksitijā, kur ceturtdien aizvadīs sērijas otro spēli.

Savukārt Austrumu konferences pusfinālā 1-1 panākusi Filadelfijas "76ers", kas savā laukumā ar rezultātu 118:102 (33:20, 24:35, 34:29, 27:18) guva virsroku pār Atlantas "Hawks".

"76ers" vienību līdz uzvarai aizveda Džoels Embīds, kurš guva 40 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas. Tobiass Heriss pievienoja 22 punktus un Sets Karijs - 21 punktu.

Būtisku lomu spēlēja arī rezervists Šeiks Miltons, kurš, otrajā puslaikā nākot no soliņa, guva kopā 14 punktus un bija galvenais balsts izšķirošajā izrāvienā.

"Hawks" komandā 21 punkts un 11 rezultatīvas piespēles bija Trē Jangam, 21 punktu guva un deviņas atlēkušās bumbas izcīnīja Danilo Galināri, bet Kevinam Herteram bija 20 punkti.

Vienības turpinājumā dosies uz Atlantu, piektdien aizvadot sērijas trešo maču.