Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) finālsērijas pirmajā spēlē otrdien uzvaru izcīnīja Oklahomsitijas "Thunder" vienība.

"Thunder" pirmajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 105:94 (22:29, 25:25:27:19, 31:21) uzvarēja zvaigžņoto Maiami "Heat" vienību un izvirzījās vadībā sērijā līdz četrām uzvarām ar 1-0.

Uzvarētāju labā 36 punktus guva Kevins Durants, bet viņam ar 27 punktiem un 11 rezultatīvām piespēlēm palīdzēja Rasels Vestbruks. Tikmēr "Heat" labā 30 punktus guva Lebrons Džeimss, kura kontā arī deviņas bumbas zem groziem, savukārt Dveins Veids izcēlās ar 19 punktiem.

Pēc pirmā puslaika vadībā ar 54:47 bija "Heat" vienība, bet trešās ceturtdaļas sākumā "Thunder" ātri rezultātu izlīdzināja (60:60). Mājinieki turpināja spēlēt nedaudz veiksmīgāk, līdz ceturtdaļas beigām izvirzoties vadībā ar vienu punktu. Izšķirošās 12 minūtes "Thunder" aizvadīja teicami, galvenokārt pateicoties Durantam, kurš ceturtajā ceturtdaļā guva 17 punktus. Oklahomsitijas svinēja uzvaru ar 105:94.