Produktīvu sniegumu Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) regulārā čempionāta spēlē trešdien demonstrēja Sabīne Niedola, palīdzot komandai "Liepāja" ar rezultātu 69:64 (16:18, 10:13, 15:15, 28:18) savā laukumā pieveikt "Latvijas Universitātes" (LU) vienību.

Piecas minūtes pirms ceturtās ceturtdaļas beigām rezultāts vēl bija neizšķirts 54:54, tomēr tad "Liepājas" basketbolistes guva sešus punktus pēc kārtas un iekrāto pārsvaru nosargāja līdz mača beigām.

Niedola laukumā pavadīto 28 minūšu laikā guva 17 punktus un izcīnīja 17 atlēkušās bumbas. Vēl liepājnieču rindās ar 15 punktiem izcēlās Kristīna Cirša, bet Zane Alilujeva pretinieču grozā sameta 13 punktus.

Savukārt LU komandā rezultatīvākā ar 22 gūtajiem punktiem bija Anete Vorma, bet Dace Zariņa iekrāja 12 uzvaras.

Citā spēlē kārtējo pārliecinošo uzvaru izcīnīja pagājušās sezonas čempionvienība "TTT Rīga", kas savā laukumā ar 107:41 (27:10, 24:11, 26:6, 30:14) sagrāva Latvijas U-16 izlasi.

Uzvarētājām Karlīne Nīmane guva 21 punktu, bet Ieva Krastiņa izcēlās ar 19 punktiem. Savukārt Latvijas U-16 izlases rindās 14 punktus iekrāja Kitija Laksa.

LSBL kopvērtējumā pēc šiem mačiem līderpozīcijā ar trijām uzvarām trijās spēlēs atrodas "TTT Rīga", bet tai ar diviem panākumiem trīs cīņās seko četras komandas - "TTT-Rīga Juniores", "Cēsis", "Liepāja" un "Daugavpils Universitāte" (DU).

Sesto vietu ar vienu uzvaru trijos mačos ieņem "RTU-Merks" komanda, bet LU un Latvijas U-16 izlase cīnās bez panākumiem.

LSBL šosezon spēlē astoņas komandas, kas aizvadīs četru apļu turnīru, četrām spēcīgākajām iekļūstot izslēgšanas spēlēs.

Kā ziņos, aizvadītās sezonas LSBL finālsērijā "TTT Rīga" ar 3-0 pieveica "RTU-Merks" komandu.