Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Indiānas "Pacers" līderis Viktors Oladipo trešdien regulārā čempionāta spēlē guva ceļgala savainojumu, kas, visticamāk, viņam liks izlaist ilgāku laiku.

Četras minūtes pirms otrās ceturtdaļas beigām Oladipo aizsardzībā traucējaToronto "Raptors" uzbrucējam Paskalam Siakamam saņemt bumbu, taču pēc piezemēšanās viņš palika uz grīdas. Pie basketbolista piesteidzās "Pacers" medicīnas personāls, bet pēc tam viņš tika nogādāts uz ģērbtuvēm.

"Tas ir nopietns savainojums un mēs vairāk ko zināsim pēc magnētiskās rezonanses," teica "Pacers" galvenais treneris Neits Makmilans, kurš neslēpa, ka šī situācija ir smaga.

Neraugoties uz Oladipo traumu, "Pacers" savā laukumā ar rezultātu 110:106 pārspēja "Raptors" komandu.