Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē Ņujorkas "Knicks" komandas rindās ar savu 18. "double-double" izcēlās latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis.

"Knicks" svētdien savā laukumā ar 96:101 (20:31, 29:29, 30:17, 17:24) piekāpās Denveras "Nuggets" spēlētājiem.

Porziņģis šajā mačā guva 21 punktu, izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, izdarīja divas piespēles, bloķēja divus metienus, pieļāva divas kļūdas un nopelnīja divas piezīmes. Viņš realizēja 10 no 23 metieniem, laukumā pavadot 34:33 minūtes.

Pirmajā puslaikā Porziņģis guva sešus punktus un izcīnīja četras atlēkušās bumbas, bet trešajā ceturtdaļā vien viņš guva 13 punktus un savāca septiņas atlēkušās bumbas, palīdzot savai komandai atspēlēt 18 punktu deficītu. Noslēdzošajās 12 minūtēs viņam izdevās gūt vienu grozu, taču savus pienākumus aizsardzībā latvietis pildīja veiksmīgi.

21 punktu "Knicks" komandā guva arī Karmelo Entonijs, bet "Nuggets", bet uzvarētājiem ar 19 punktiem izcēlās Danilo Galināri un Vils Bārtons.

"Knicks" ar 23 uzvarām un 31 zaudējumu saglabāja 11.vietu Austrumu konferences kopvērtējumā.

Portāls "Delfi" piedāvā mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.