ULEB Eiropas kausa izcīņas otrās kārtas spēlēs rezultatīvu sniegumu savu komandu uzvarās demonstrēja latviešu basketbolisti Kristaps Porziņģis un Jānis Strēlnieks.

Porziņģa pārstāvētā Spānijas komanda "Sevilla" L grupas spēlē savā laukumā ar 88:82 uzvarēja Lietuvas klubu Viļņas "Lietuvos Rytas", izcīnot pirmo uzvaru turnīra otrajā kārtā. Šī bija pirmā spēle spāņu speciālistam Porfirio Fisākam "Sevilla" galvenā trenera amatā.

Porziņģis šajā mačā nospēlēja 23:53 minūtes, kuru laikā guva 16 punktus. Viņš realizēja septiņus no 10 divpunktu metieniem, trāpīja abus soda metienus, bet nerealizēja nevienu no diviem tālmetieniem. Latvietis izcīnīja arī divas atlekušās bumbas, pārķēra vienu bumbu, bloķēja vienu metienu, vienu reizi pārkāpa noteikumus.

Tikmēr K grupā Strēlnieka pārstāvētā Vācijas komanda Bambergas "Brose Baskets" ar rezultātu 86:56 sagrāva Francijas vienību "Dijon".

Strēlnieks šajā mačā 18:32 minūtēs guva 14 punktus, trāpot visus savus metienus. Viņš realizēja vienīgo izmesto divpunktu metienu un četrus tālmetienus. Strēlnieks arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja četras rezultatīvas piespēles, vienu reizi kļūdījās, saņēma piecas personiskās piezīmes.

K grupā "Brose Baskets" ar divām uzvarām četrās spēlēs ir otrajā vietā, atpaliekot tikai no "Bayern" basketbolistiem, kuriem četrās spēlēs ir tikai uzvaras.