Porziņģis gūst 14 punktus 'Knicks' uzvarā pār 'Hawks'

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) čempionāta mačā svētdien Kristaps Porziņģis guva 14 punktus un palīdzēja Ņujorkas "Knicks" komandai ar rezultātu 111:97 (22:21,33:24, 31:31, 25:21) pārspēt Atlantas "Hawks".

Porziņģis šajā mačā laukumā pavadīja 32:45 minūtes, kuru laikā guva 14 punktus, realizējot trīs no 10 divpunktu metieniem, divus no trim tālmetieniem un divus soda metienus, izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, bloķēja vienu metienu, nopelnīja trīs piezīmes un pieļāva divas kļūdas.

38 punktus "Knicks" komandā guva Ārons Aflalo, bet Robins Lopess pievienoja 16 punktus un 11 atlēkušās bumbas. Porziņģis bija komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs šajā mačā. "Hawks" rindās 19 punktus 10 atlēkušās bumbas iekrāja Pols Milseps, bet 18 punkti Kenta Beizemora kontā.

"Knicks" komanda ar 16 uzvarām un 19 zaudējumiem ir 12.vietā Austrumu konferencē, kamēr "Hawks" ar bilanci 21-14 ir ceturtajā pozīcijā.

Portāls "Delfi" piedāvāja šī mača teksta tiešraidi, kur var aplūkot detalizētu mača aprakstu.

NBA spēle: Porziņģis un Knicks pret Hawks
Par “Knicks” komandas varoni kļuva Ārons Aflalo, kurš guva 38 punktus, realizējot visus septiņus izmestos tālmetienus. “Hawks” rindās 19 punktus un 10 atlēkušās bumbas iekrāja Pols Milseps.
"Knicks" - "Hawks" 111:97. Spēle noslēgusies.Porziņģim šajā mačā 14 punkti, realizējot trīs no 10 divpunktu metieniem, divus no trim tālmetieniem un divus soda metienus. Tāpat viņa kontā septiņas atlēkušās bumbas un viens bloks 25 nospēlētajās minūtēs.
Abas komandas laukumā sūta rezervistus. Porziņģis atstāj laukumu. Viņam šajā mačā 14 punkti. Ļoti iespējams, ka laukumā viņš vairs neatgriezīsies.
107:91Pēc Porziņģa aizsega Entonijs iemeta pustālo, taču aizsardzībā latvietis pārkāpa noteikumus pret Tīgu, neļaujot gūt vieglus punktus.
105:89Porziņģis gāja caurgājienā, taču vēlreiz viņš nespēja triekt bumbu grozā. Šoreiz pretinieks pamaisījās. Pirms tam Entonijam skaista epizode, izceļoties ar "danku".
101:86Aflalo šajā mačā iemetis visus septiņus izmetos tālmetienus. Viņam jau 37 punkti.
98:86Porziņga sedzamais Milseps tiek pie atlēkušās bumbas uzbrukumā, un Korvers pārmet pāri latvietim. Porziņģis pēc tam devas "Knicks" komandai atkārtota uzbrukuma iespēju, taču to neizdodas izmantot. Pretuzbrukumā "Hawks" gūst divus punktus.
Porziņģis atgriežas laukumā pie rezultāta 98:82.
95:80Aflalo un Gelovejs atjauno "Knicks" komandai drošu pārsvaru, Meks divus punktus Atlantai atguva. Tad Korvers un Lopess gūst punktus savām komandām, bet Aflalo šovs turpinās. Viņam 34 punkti.
Sākusies 4. ceturtdaļa.
Tā kā pagaidām šī mača tiešsaistes protokols nedarbojas, pagaidām nevaram sniegt detalizētu informāciju par Porziņģa spēles laiku un cita veida statistiku.
86:76. Noslēgusies 3. ceturtdaļa."Hawks" basketbolisti ceturtdaļas noslēgumā veic izrāvienu un pietuvojas līdz astoņu punktu deficītam. "Knicks" pēdējā uzbrukumā Lopess iemet divus punktus.
84:68Porziņģis atpūšas uz rezervistu soliņa. Tikmēr komandas apmainās ar punktu guvumiem.
Porziņģa iespaidīgais bloks:
78:65Abām komandām izdodas gūt punktus, bet Porziņģis ar pustālo metienu atjauno 15 punktu pārsvaru "Knicks" komandai. Nākamajā epizodē latvietis atkal uzņemas iniciatīvu, taču šoreiz neveiksmīgi.
74:57Porziņģis izcīnīja atlēkušo bumbu aizsardzībā, bet uzbrukumā viņam neizdevās piespēlēt Entonijam. Tomass iemeta divus soda metienus, bet pēc tam Porziņģis bloķēja Tīga "danka" mēģinājumu. Uzbrukumā "nastu ness" Aflalo. Mirkli vēlāk Porziņģis tiek nobloķēts.
70:57Porziņģim vēl viens neprecīzs metiens. Nākamajā "Knicks" uzbrukumā Aflalo iemet tālmetienu, gūstot savu 28.punktu.
66:57Porziņģis netrāpa metienu no tuvas distances. Tikmēr Entonijs, mēģinot izsist bumbu, iesita pa seju Beizmoram. Nesportiska piezīme netika fiksēta un "Hawks" spēlētājs guva punktus no soda metienu līnijas. Horfords vēl vairāk samazināja deficītu, bet Lopess bija precīzs "āķa" metienā.
64:53Aflalo vienkārši nespēj netrāpīt. Viņš turpina gūt punktus! Tikmēr aizsardzībā Milseps izmāna Porziņģi, tiek pie diviem soda metieniem un iemet vienu Porziņģis tiek pie atlēkušās bumbas.
61:52Aflalo realizē tālmetienu uzbrukuma pēdējās sekundēs. Horfords atbild ar pustālo metienu. Porziņģim neizdevās trāpīt trešo tālmetienu, taču Aflalo turpina krāt punktus.
55:47Porziņģim puslaika sākumā neizdevās atbloķēt Milsepu, kurš tika pie diviem soda metieniem, realizējot abus.
Sācies 2. puslaiks!
Pirmajā puslaikā Porziņģis ir otrais rezultatīvākais spēlētājs "Knicks" komandā. Viņam 12 punkti, kamēr Aflalo kontā ir 15.
Porziņģa nerealizētais "danks".
"Knicks" - "Hawks" 55:45. Noslēdzies 1.puslaiks. Aflalo ļoti veiksmīgi realizē metienus. Viņš panāk +16 Ņujorkas komandai, bet Beizmors un Sefaloša ātri atgūst piecus punktus.
51:40Milsepam izdevās gūt piecus punktus pēc kārtas "Hawks" komandai, bet pēc tam Lopess no soda metienu līnijas guva divus punktus. Porziņģis atgriezās laukumā un izcīnīja atlēkušo bumbu.
49:35Aflalo iemet tālmetienu un panāk 15 punktu pārsvaru "Knicks" komandai. Mirkli vēlāk Viljamss gūst punktus ar "alley-oop" bumbas triecienu grozā, bet Beizmors aptur "Knicks" izrāvienu. Lopess ar atkārtotu mēģinājumu turpina savas komandas veiksmīgo puslaika noslēgumu.
Latviešu talantam atkal iedota atelpa. Viņš uz rezervistu soliņa.
42:32Porziņģim vēl viens realizēts tālmetiens, kas papildina viņa gūto punktu kontu līdz 12. Pēcāk pretuzbrukumā viņam neizdodas trāpīt "danku". Tā būtu bijusi iespaidīga epizode
39:20Horfords palika viens pats uz tālmetiena līnijas, par ko viņš soda "Knicks". Tikmēr Porziņģis nopelnīja divus soda metienus, abus realizējot. Viņa kontā jau deviņi punkti. Pēc tam Grants un Tīgs apmainās ar caurgājieniem, bet tad arī Entonijs gūst punktus.
33:25"Knicks" komandai izdodas palielināt savu pārsvaru. Grants un Viljams noslēdza caurgājienus ar gūtiem punktiem.
29:23Porziņģis iesaistās cīņā par bumbu uz grīdas un nopelna strīda izspēli. Viņš tajā uzvar, un Gelovejs iemet sarežģītu pustālo metienu.
27:23Porziņģim nākamajā uzbrukumā izdodas trāpīt tālmetienu!  Viņam šajā mačā līdz šim izdevies gūt septiņus punktus.
24:21Porziņģis labi ieņēma pozīciju, saņēma piespēli no Viljamsa un guva divus punktus no groza apakšas. Korvers guva punktus "Hawks" komandai.
Sākusies 2.ceturtdaļa.
Jāatzīst, ka pirmajā ceturtdaļā uz Porziņģi īsti netika izspēlēts neviens uzbrukums.
"Knicks" - "Hawks" 22:21. Noslēgusies 1.ceturtdaļa.Porziņģim izdevās "izkarot" atlēkušo bumbu uzbrukumā, bet viņš bija pie pašas laukuma gala līnijas un piespēlēja pretiniekam. Meks ceturtdaļas izskaņā iemet divus punktus, līdz minimumam samazinot "Knicks" pārsvaru.
22:19Alfalo divas veiksmīgas epizodes un "Knicks" komanda atkal vadībā. 1:25 minūtes pirms ceturtdaļas beigām Porziņģis atgriežas laukumā. Tikmēr Milseps iemet vienu no diviem soda metieniem.
17:18Lopess ar "āķi" gūst divus punktus uzbrukuma pēdējās sekundēs, pēc tam neveiksmīgi uzbrukumi abām komandām. "Hawks" spēlētājs Sefaloša divus punktus atgūst, bet mirkli vēlāk Beizmors dod vadību viesiem.
Porziņģis pēc minūtes pārtraukuma palicis uz rezervistu soliņa, lai atvilktu elpu.
15:13Horfords iemet pāri Porziņģim, bet Kalderons turpina grozam uzbrukt ar teicamu precizitāti. Milsapam pustālais metiens, un minūtes pārtraukums "Knicks" komandai.
13:9Atlantas komandai ar izdodas atspēlēt septiņus punktus pēc kārtas. Tikmēr ņujorkiešiem trīs kļūdas īsā laikā. Porziņģis tiek pie savas pirmās atlēkušās bumbas. Kalderons aptur pretinieku izrāvienu.
11:2Pēc Aflalo pustālā metiena "Hawks" komanda pieprasa minūtes pārtraukumu.
9:2Porziņģis ieguva bumbu groza apakšā un pēc Lopesa piespēles guva pirmos punktus.
7:2Porziņģis devās caurgājienā, taču bumba nolēkā pa stīpu un grozā neiekrīt. Lopess pielaboja latvieša metienu un guva divus punktus.
5:2Pirmos punktus gūst "Knicks", precīzi metot Aflalo. Pēc tam Kalderons iemet tālmetienu, panākot 5:0. Tad Porziņģa sedzamais Milsaps iemet pustālo un nopelna soda metienu pret Lopesu, to netrāpot.  https://twitter.com/nyknicks/status/683751394021666816
"Knicks" - "Hawks". Spēle sākusies!
"Knicks" komandas sākumsastāvs: Hosē Kalderons, Ārons Aflalo, Karmelo Entonijs, Kristaps Porziņģis un Robins Lopess.
"Knicks" komandai šajā sezonā izcīnījusi 15 uzvaras un piedzīvojusi 19 zaudējumus, Austrumu konferencē ieņemot 12.vietu. "Hawks" bilance ir 21-13, un tā ieņemt trešo vietu tajā pašā konferencē.
Porziņģim pēdējās spēlēs nesekmējas ar metienu realizāciju. Viņš Ziemeļamerikas medijiem neslēpj savu sašutumu par to, taču latvietis apzinās, ka drīz metieni kritīs grozā, jo izdevības ir tādas, kuras viņš parasti spēj izmantot.
Līdzjutēju balsojumā par NBA Zvaigžņu spēles sākumsastāviem Porziņģis izjūt savas valsts atbalstu. https://www.delfi.lv/sports/news/basketball/news/porzingis-man-ir-valsts-kas-mani-atbalsta.d?id=46897891
Spēles sākums paredzēts ap plkst. 22:30 pēc Latvijas laika.
Šajā sezonā Porziņģis vidēji gūst 13,1 punktu, izcīna astoņas atlēkušās bumbas un izdara 1,1 rezultatīvu piespēli, bloķējot arī divus metienus mačā.
Ņujorkas "Knicks" komandai svētdien savā laukumā agrā spēle pret Atlantas "Hawks". Kristapam Porziņģim kārtējā spēle līdz šim veiksmīgajā debijas sezonā.