Latvijas basketbolista Kristapa Porziņģa pārstāvētā Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komanda Dalasas "Mavericks" sezonas pirmajā spēlē piedzīvoja pārliecinošu zaudējumu pret Atlantas "Hawks" vienību.

Dalasas vienība laukuma saimniekiem zaudēja ar rezultātu 87:113 (20:22, 24:29, 20:35, 23:27).

Porziņģis spēli sāka pamatsastāvā, 29 minūšu laikā sakrājot 11 punktus (3/9 divpunktu metienos, 1/4 trīspunktu metienos, 2/2 soda metienos), piecas bumbas zem groziem, divus bloķētus metienus un vienu pārtvertu bumbu. Liepājnieks arī četras reizes kļūdījās un trīsreiz pārkāpa noteikumus.

"Hawks" izšķirīgo izrāvienu veica trešajā ceturtdaļā, kad mājinieki 51:44 vadību pārvērta jau rezultātā 86:64 pirms pēdējām 12 minūtēm. Šajā ceturtdaļā izcils bija komandas līderis Trejs Jangs, kurš atzīmējās ar 12 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm.

Jangs spēles laikā sakrāja 19 punktus un 14 piespēles, bet Kams Redišs izcēlās ar 20 punktiem. Dalasas komandas labā 18 punktus un 11 atlēkušās sakrāja Luka Dončičs, savukārt ar 17 punktiem piebalsoja Džeilens Bransons. "Mavericks" realizēja vien 33,3% no saviem izpildītajiem metieniem.

Nākamo spēli Porziņģa pārstāvētais klubs aizvadīs vien otrdien, kad mājās uzņems Hjūstonas "Rockets" basketbolistus.