Latvijas basketboliste Ieva Pulvere piektdien Turcijas čempionāta mačā guva sešus punktus un palīdzēja Stambulas "Galatasaray" vienībai izcīnīt panākumu. Maču viņa nepabeidza savainojuma dēļ.

"Galatasaray" savā laukumā ar rezultātu 76:57 (22:23, 19:6, 25:14, 10:14) pārspēja Ankaras "Nesibe Aydin".

Pulvere laukumā bija 17 minūtes un 54 sekundes, kuru laikā grozā meta divus no četriem tālmetieniem, kā arī izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja trīs rezultatīvas piespēles, pieļāva divas kļūdas, nopelnīja divas piezīmes, sakrāja +/- rādītāju +14 un efektivitātes koeficientu astoņi.

Latviete astoņas minūtes pirms pamatlaika beigām, iesākot komandas uzbrukumu, uzkāpa pretiniecei uz kājas, savainojot potīti. Laukumu viņa spēja atstāt pašas spēkiem, tomēr vēlreiz spēlē neiesaistījās.

Aija Jurjāne nebija Stambulas komandas pieteikumā.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākā ar 21 gūto punktu bija Kamile Nacickaite, kamēr viešņu labā 18 punktus guva Merita Ramona Hempe, kura arī izcīnīja astoņas bumbas zem groziem.

Latviešu pārstāvētā vienība ar desmit uzvarām 13 mačos turnīra tabulā ieņem trešo vietu.

"Galatasaray" aizvadītajā sezonā ieņēma piekto vietu regulārajā čempionātā, bet izslēgšanas turnīrā apstājās pirmajā kārtā.