Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu Austrumu konferences finālsērijas ceturtajā mačā Toronto "Raptors" savā laukumā ar rezultātu 120:102 pārspēja Milvoki "Bucks" un izlīdzināja rezultātu sērijā līdz četrām uzvarām 2-2.

"Raptors" rindās vismaz 13 punktus guva seši spēlētāji, bet rezultatīvākais ar 25 punktiem bija Kails Lourijs, 19 punktus sameta Kavai Lenards, 18 punkti Normena Pauela kontā, bet 17 punktus guva Marks Gasols un Serdžs Ibaka, kuram arī 13 atlēkušās bumbas.

"Bucks" rindās 30 punktus guva Kriss Midltons, savukārt Jannis Adetokunbo pievienoja 25 punktus un 10 atlēkušās bumbas.

Spēles pirmajā ceturtdaļā cīņa ritēja punkts punktā, bet otrajās 12 minūtēs "Raptors" jau ieguva drošāku pārsvaru, puslaiku noslēdzot ar 65:55. Mača turpinājumā Toronto vienība darbojās veiksmīgāk un nepieļāva pretinieku atspēlēšanos, turklāt paši panāca jau 94:78, bet pamatlaika izskaņā rezultāts uz brīdi bija pat 120:95.

Sērijas nākamā spēle atkal risināsies Milvoki.

Jau vēstīts, ka Rietumu konferencē triumfēja un NBA finālā jau iekļuva Goldensteitas "Warriors", kas ar 4-0 pieveica Portlentas "Trail Blazers".