'Rīga' 3x3 basketbolisti iegūst pirmo lielo sponsoru pēc olimpiskā zelta izcīnīšanas
Foto: Publicitātes foto

Olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā "Rīga" komanda trešdien, 6. oktobrī, noslēdza divu gadu līgumu ar mazumtirdzniecības veikalu tīklu "Rimi Latvia", taču abas puses vienojušās nepubliskot līguma summu, informēja "Rimi Latvia".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tokijas olimpiskajās spēlēs Latviju pārstāvēja "Rīga" komanda, kuras sastāvā spēlē Nauris Miezis, Kārlis Lasmanis, Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, bet rezervē ir Artūrs Strēlnieks. Latvijas izlase izcīnīja vēsturiski pirmo olimpisko zelta medaļu 3x3 basketbolā.

"Liels prieks par "Rimi" ienākšanu mūsu komandā. Faktiski viņi kļuvuši par mūsu pirmo lielo sponsoru pēc uzvaras Tokijas Olimpiskajās spēlēs, tā kā ir gandarījums, ka mūsu ieguldītais milzu darbs tiek novērtēts arī uzņēmumos no privātā sektora. "Rimi" piešķirtais atbalsts krietni noderēs cīņā par mūsu nākamo mērķi – "Parīze 2024"!" norāda Riga 3x3 komandas kapteinis Agnis Čavars.

Kopīgos nākotnes plānus ieskicēja "Rimi Latvia" valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

"Šī gada sākumā, kļūstot par Latvijas Olimpiskās komandas oficiālo iedvesmotāju, "Rimi" atgādināja, ka nav nozīmes, cik augstu sporta Olimpā cilvēks ir uzkāpis – gan olimpiešiem, gan tiem, kas tikai sāk ceļu uz veselīgāku dzīvesveidu, nav sveša cīņa ar sevi par to vēl vienu soli, kas var izšķirt visu. Mūsu olimpiskie čempioni 3x3 basketbolā ir nogājuši visu šo ceļu no paša sākuma līdz virsotnēm, daudz reižu pārvarot sevi un atkal un atkal neticamā veidā atrodot spēku tam vienam izšķirošajam izrāvienam vai metienam. Un olimpiskā fināla cīņa nebija izņēmums. "Rimi" lepojas ar Latvijas 3x3 basketbolistu komandu un iespēju kopā īstenot jaunus projektus, lai vēl vairāk attīstītu aktīvu un sportisku dzīvesveidu jauniešu vidū," teica Turlais..

Tags

Edgars Krūmiņš Agnis Čavars 3x3 basketbols Artūrs Strēlnieks Nauris Miezis Kārlis Lasmanis Rimi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form