Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) klubs Maiami "Heat" ceturtdien pieveica Indiānas "Pacers" vienību, Austrumu konferences pirmās kārtas sērijā jau panākot rezultātu 2-0.

"Heat" vienība nominālos mājiniekus pārspēja ar rezultātu 109:100 (22:24, 29:22, 37:31, 21:23).

Lielisku spēli jau no tās pirmajām sekundēm aizvadīja Maiami "Heat" komandas uzbrucējs Dankans Robinsons, kurš visas sezonas garumā cīnījās ar Latvijas basketbolistu Dāvi Bertānu par vietu starp līgas precīzākajiem trīspunktu metienu izpildītājiem. Robinsons spēles pirmo 75 sekunžu laikā trāpīja trīs tālmetienus, ļaujot "Heat" vienībai izrauties vadībā.

Lai gan pirmajā puslaikā spēle noritēja sīvā gaisotnē, tā izskaņā vadību sagrāba "Heat" vienība, kas otrajās 24 minūtēs saglabāja relatīvi komfortablu vadību pār pretiniekiem.

Rezultatīvākais uzvarētāju sastāvā bija Robinsons, kurš guva 24 punktus, realizējot septiņus no astoņiem tālmetieniem un trāpot visus trīs izpildītos soda metienus. Viņam ar 20 punktiem izpalīdzēja Slovēnijas basketbola zvaigzne Gorans Dragičs. Savukārt "Heat" komandas spēlētāji kopā realizēja 18 no 35 tālmetieniem.

Indiānas komandas rindās 22 punktus sakrāja Viktors Oladipo, kurš gan sešas reizes kļūdījās, bet pa 17 punktiem Mailzam Tērneram un Malkolmam Brogdonam. Brogdons arīdzan deviņas reizes atdeva rezultatīvas piespēles. "Pacers" vienībai pēdas savainojuma dēļ izslēgšanas spēlēs nevar palīdzēt tās līderis Domants Sabonis.

Ceturtdien vēl tiks aizvadītas trīs "play-off" spēles, bet trešais "Heat" un "Pacers" duelis sagaidāms sestdien.