Latviešu basketbolists Ojārs Siliņš sestdien iemeta deviņus punktus, kamēr viņa pārstāvētā Avelīno "Sidigas" ar uzvaru sāka Itālijas A sērijas izslēgšanas turnīru.

"Sidigas" ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izbraukumā ar rezultātu 82:74 (13:20, 26:13, 20:19, 23:22) uzvarēja Itālijas čempioni Milānas "AX Armani Exchange Olimpia", sērijā līdz trim uzvarām panākot 1-0.

Siliņš šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes, kuru laikā grozā raidīja trīs no septiņiem trīspunktu metieniem, bet vienīgais divpunktnieks lidoja grozam secen. Latvieša kontā arī trīs atlēkušās bumbas, trīs piezīmes un divi izprovocēti noteikumu pārkāpumi.

Avelīno komandā rezultatīvākais ar 21 punktu bija Kaifers Saikss.

Sērijas nākamais mačs notiks pirmdien Milānā.

Milānas klubs regulārajā čempionātā bija pirmajā vietā, kamēr "Sidigas" ieņēma astoto pozīciju, kā pēdējā kvalificējoties izslēgšanas turnīram.

Savukārt svētdien ceturtdaļfināla sēriju uzsāks Artūra Strautiņa pārstāvētā Triestes "Alma", kas spēkosies ar Kremonas "Vanoli".