Latvijas basketbolistu Aigara Šķēles un Ojāra Siliņa pārstāvētā Lielpolijas Ostruvas "Stal" otrdien, neskatoties uz zaudējumu bronzas sērijas atbildes mačā, divu spēļu summā izcīnīja trešo vietu Polijas čempionātā.

"Stal" savā laukumā ar rezultātu 85:88 (17:33, 27:15, 18:21, 23:19) piekāpās Jāņa Bērziņa pārstāvētajai Varšavas "Legia", taču divu spēļu summā svinēja panākumu ar 170:161.

Šķēle mājinieku rindās, laukumā pavadot 34 minūtes un 24 sekundes, guva 17 punktus un bija rezultatīvākais. Viņš arī tika pie 11 rezultatīvām piespēlēm, piecām atlēkušajām bumbām, nopelnīja trīs piezīmes, pārtvēra divas pretinieku piespēles, pieļāva trīs kļūdas un noslēdza maču ar +/- rādītāju -8.

Siliņš spēlēja 30 minūtes un desmit sekundes un izcēlās ar 14 punktiem, vienu bumbu zem groziem, vienu rezultatīvu piespēli, četrām piezīmēm, vienu pārtvertu bumbu, vienu kļūdu un sakrāja +/- rādītāju -1.

Tikmēr Varšavas komandā Bērziņš palika uz rezervistu soliņa.

"Stal", kas regulāro čempionātu noslēdza trešajā vietā, pirmajā bronzas sērijas mačā bija pārāka ar 85:73.