Latvijas izlases basketbolists Aigars Šķēle svētdien, 8. septembrī, guva 12 punktus, bet viņa pārstāvētā un Roberta Štelmahera vadītie Igaunijas čempioni "Kalev/Cramo" ar 71:95 zaudēja Lietuvas grandam Kauņas "Žalgiris".

Vēl pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija neizšķirts 16:16, bet Lietuvas čempioni uzvarēja nākamās 10 minūtes ar 30:13, pilnībā pārņemot inciatīvu mačā.

Šķēle mačā laukumā devās "Kalev/ Cramo" sākumsastāvā un nospēlēja 21 minūti. Latvijas basketbolists realizēja četrus no pieciem divpunktu, vienīgo trīspunktu un vienu no diviem soda metieniem. Latvijas basketbolista kontā arī četras rezultatīvas piespēles.

Šķēle bija otrs rezultatīvākais Tallinas komandā, bet 14 punktus zaudētājiem guva Dvaits Kolbijs. "Žalgiris" labā 19 punktus guva Artūrs Milaknis, bet 15 punktus guva Zaks Ledejs.