Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks nepiedalījās ULEB Eirolīgas sezonas pirmajā spēlē, viņa pārstāvētajai Maskavas CSKA viesos zaudējot "Barcelona", kam divus punktus guva Rolands Šmits, bet Vilērbānas ASVEL bez Riharda Lomaža sastāvā viesos piekāpās "Valencia".

"Barcelona" apspēlēja CSKA ar 76:66 (24:14, 17:19, 14:15, 21:18).

Viesu rindās savainojuma dēļ nespēlēja Strēlnieks, bet mājiniekiem Šmits 12 minūtēs un divās sekundēs laukumā guva divus punktus, realizējot vienīgo divpunktu metienu.

Viņa kontā arī pa atlēkušajai bumbai un rezultatīvai piespēlei, kā arī divas kļūdas, viens bloķēts metiens, divas personiskās piezīmes, viena izprovocēta piezīme un lietderības koeficients divi.

Mājinieku rindās 18 punktus guva Brendons Deivīss, bet viesiem 15 punkti un piecas atlēkušās bumbas gruzīna Tornikes Šengelijas kontā.

Vilērbānas ASVEL bez Riharda Lomaža sastāvā viesos piekāpās "Valencia" ar 63:65 (17:18, 16:19, 14:13, 16:15).

Rezultatīvākais Francijas komandā ar 14 punktiem bija Mustafa Fals, bet mājinieku rindās 15 punkti un piecas atlēkušās bumbas Derikam Viljamsam.

Vēl vienā mačā sacensības ar uzvaru viesos sāka Kauņas "Žalgiris", kas pēdējā ceturtdaļā izrāva uzvaru Pirejā pret "Olympiakos" - 68:67 (23:18, 11:19, 13:21, 21:9).

Viesu rindās 15 punkti un sešas atlēkušās bumbas Marjum Grigonim, bet grieķu klubam 12 punktus, no spēles iemetot visus sešus divpunktu metienus, sakrāja Hasans Mārtins.

ULEB Eirolīgā arī šajā sezonā piedalās 18 komandas. Bez Strēlnieka un Šmita latvieši spēlē vēl trīs komandās - Maskavas apgabala "Himki" (Jānis Timma, Dairis Bertāns), Vitorijas "TD Systems Baskonia" (Artūrs Kurucs) un Vilērbānas ASVEL (Rihards Lomažs).