Latvijas izlases basketboliste Anete Šteinberga otrdien guva 30 punktus Itālijas A sērijas pusfināla pirmajā spēlē, kaldinādama Venēcijas "Umana Reyer" komandas uzvaru.

Venēcietes savā laukumā ar rezultātu 73:69 (20:12, 19:16, 20:16, 14:25) pārspēja Raguzas "Passalacqua" vienību, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 1-0.

Šteinberga šajā spēlē laukumā pavadīja 35 minūtes un 22 sekundes, kuru laikā realizēja 12 no 20 divpunktu metieniem un divus no trim tālmetieniem.

Tāpat viņa izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, pārtvēra divas bumbas, trīs reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja divas piezīmes.

Ar 30 punktiem latviete bija mača rezultatīvākā spēlētāja.

Tikmēr Zenta Meļņika guva astoņus punktus, kamēr viņas pārstāvētā Sanmartīno "Fila" viesos ar rezultātu 47:61 (21:20, 3:19, 16:11, 7:11) piekāpās Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eirolīgas komandai Skio "Familia", sērijā nonākot iedzinējos ar 0-1.

Meļņika šajā duelī nospēlēja 23 minūtes un 48 sekundes, šajā laikā grozā raidot divus no trim divpunktu metieniem un abus divus soda metienus.

Tāpat viņa izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi.

Sērijas otrās spēles notiks ceturtdien.

"Umana Reyer" regulārajā čempionātā ar 17 uzvarām 20 spēlēs kopvērtējumā bija otrā, kamēr "Fila" ar 13 panākumiem ieņēma ceturto vietu.