Latvijas basketbolists Mārcis Šteinbergs otrdien guva trīs punktus pirmajā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas ceturtdaļfināla spēlē, Manrezas "Baxi" komandai izcīnot pārliecinošu uzvaru.

Manrezas basketbolisti mājās ar 86:63 (29:4, 18:17, 20:22, 19:20) pārspēja Malagas "Unicaja".

Šteinbergs spēlēja četras minūtes un 15 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no diviem soda metieniem, izcīnīja divas atlēkušās bumbas, vienreiz rezultatīvi piespēlēja, vienreiz pārkāpa noteikumus, vienreiz pārtvēra bumbu un nopelnīja efektivitātes koeficientu pieci un +/- rādītāju +6.

Uzvarētājiem ar 16 punktiem un piecām rezultatīvām piespēlēm rezultatīvākais bija Džo Tomasons, bet "double-double" - pa 11 punktiem un atlēkušajām bumbām - sakrāja Čima Monks.

Pretiniekiem 16 punktus guva Jonatans Barreiro.

Otrā otrdienas spēlē Rumānijas vienība Klužas-Napokas "U-Banca Transilvania" savā laukumā ar 76:73 (18:13, 19:21, 18:22, 21:17) pieveica Ludvigsburgas "MHP Riesen".

Mājiniekiem 14 punktus un sešas atlēkušās bumbas sakrāja Patriks Ričards, bet viesiem 16punktus guva Džona Reidebo.

Finālčetriniekā iekļūs komandas, kuras uzvarēs divās spēlēs.

Uzvarētājs finālčetrinieka turnīrā tiks noskaidrots Spānijas pilsētā Bilbao no 6. līdz 8.maijam.