Latviešu basketbolists Jānis Strēlnieks ceturtdien guva 15 punktus Vācijas čempionāta spēlē, palīdzot Bambergas "Brose" komandai viesos ar rezultātu 87:75 (33:21, 23:19, 19:22, 12:13) pārspēt Tībingenes "Walter Tigers".

Strēlnieks nospēlēja 28 minūtes un 38 sekundes, šajā laikā trāpot četrus no pieciem tālmetieniem un visus trīs soda metienus, bet aizmetot garām vienīgo divpunktu metienu.

Tāpat latviešu saspēles vadītājam duelī bija piecas rezultatīvas piespēles, viena atlēkusī bumba, trīs kļūdas un divas piezīmes.

Par Strēlnieku vairāk sameta tikai Fabjēns Kozērs, kuram 16 punkti, bet pretiniekiem 15 punktus guva Džūljans Vašbērns.

Jau vēstīts, ka nesen Strēlnieks atgriezās laukumā pēc pusotru mēnesi ilgas traumas ārstēšanas.

Tikmēr zaudējumu ceturtdien cieta Ojāra Siliņa pārstāvētā Bonnas "Telekom Baskets" komanda, kas viesos ar 72:84 (20:27, 8:17, 22:22, 22:18) piekāpās Minhenes "Bayern".

Siliņš laukumā pavadīja 26 minūtes un četras sekundes, kuru laikā guva piecus punktus, realizējot vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no sešiem tālmetieniem. Tāpat latvietim bija divas rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda un divas piezīmes.

Bonnas vienības rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Džūljans Gembls, bet minheniešiem 20 punktus iemeta Maiks Zirbs.

Bundeslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 27 uzvarām 28 spēlēs ir Ulmas "Ratiopharm", bet "Brose" ar 26 uzvarām 29 mačos seko otrajā vietā, kamēr trešās vietas īpašnieces "Bayern" rēķinā ir 25 panākumi 28 dueļos. Šī trijotne jau nodrošinājušas iekļūšanu izslēgšanas turnīrā.

Savukārt "Telekom Baskets" ar 17 panākumiem 28 mačos atrodas piektajā pozīcijā.