Latvijas basketbolists Jānis Timma ceturtdien Lasvegasā notiekošās Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas spēlē, laukumā pavadot nepilnas sešas minūtes, punktus neguva.

Timmas pārstāvētā Orlando "Magic" ar rezultātu 71:108 (16:25, 15:25, 11:26, 29:32) atzina Bostonas "Celtics" pārākumu.

Latvijas basketbolists laukumā devās nepilnas trīs minūtes pirms pirmās ceturtdaļas beigām, neizdarot nevienu metienu. Otrās ceturtdaļas otrajā minūtē Timma raidīja tālmetienu, tomēr tas nebija precīzs, bet pēc nepilnas minūtes viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu. Vēl pēc minūtes Timmas vietā laukumā nāca Jante Meitens un Timma vairāk laukumā neatgriezās.

Kopumā "Magic" rindās iespēja doties laukumā bija 18 spēlētājiem.

12 punktus Orlando komandas labā guva Tahdžere Makkols, bet pretiniekiem rezultatīvākais ar 21 punktu bija Sems Hauzers.

Divas iepriekšējās NBA Vasaras līgas spēles Timmam bija rezultatīvākas.

Trešdien "Magic" ar rezultātu 84:94 (23:22, 19:23, 15:23, 29:24) piekāpās Klīvlendas "Cavaliers". Timma spēlēja 14 minūtes un 25 sekundes, grozā metot savu vienīgo divpunktu metienu un divus no astoņiem tālmetieniem.

Savukārt Vasaras līgas pirmajā mačā Timma guva 11 punktus un paspēja iekarot "Magic" līdzjutēju sirdis, kad komanda ar rezultātu 91:89 (20:18, 19:22, 20:27, 24:16, 8:6) pagarinājumā uzvarēja Goldensteitas "Warriors".

Svētdien "Magic" spēlēs pret Hjūstonas "Rockets".

NBA Vasaras līgas sacensības Lasvegasā beigsies 17. augustā.