Latvijas izlases basketbolists Jānis Timma pirmdien sasniedza jaunu personīgo rekordu nospēlētajās minūtēs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas spēlē, bet viņa pārstāvētā Leiklendas "Magic" komanda piedzīvoja zaudējumu.

Leiklendas vienība izbraukumā ar rezultātu 105:114 (16:27, 26:27, 30:38, 33:22) piekāpās Vestčesteras "Knicks".

Timma laukumā bija 38 minūtes, kuru laikā realizēja divus no astoņiem tālmetieniem, izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas, piecas reizes rezultatīvi piespēlēja, sakrāja trīs personīgās piezīmes un noslēdza spēli ar +/- rādītāju -10.

Gan nospēlētās minūtes, gan atdotās rezultatīvās piespēles ir jauni Timmas rekordi G līgā.

"Magic" rindās rezultatīvākais ar 25 gūtajiem punktiem bija Džefs Dautins. Mājinieku komandā Brendons Viljamss guva 31 punktus un sakrāja desmit rezultatīvas piespēles.

Leiklendas "Magic" ar izcīnītām četrām uzvarām un 11 neveiksmēm Austrumu konferencē ieņem 14. vietu 15 komandu konkurencē, kamēr "Knicks" ar sešiem panākumiem 13 mačos ir astotajā pozīcijā.

Latvijas basketbolistu 2013. gadā NBA draftā ar kopējo 60.numuru izraudzījās Memfisas "Grizzlies". 2015. gadā tiesības uz latvieti šajā līgā ieguva Orlando "Magic" klubs.