Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Vasaras līgas spēlē otrdien Lasvegasā trīs punktus guva Jānis Timma, bet viņa pārstāvētā vienība Memfisas "Grizzlies" ar 88:100 piekāpās Fīniksas "Suns".

Atšķirībā no iepriekšējām divām spēlēm, Timma šoreiz nebija iekļauts "Grizzlies" pamatsastāvā un viņš laukumā devās uz maiņu. Latviešu basketbolists nospēlēja 8:01 minūti, guva trīs punktus un izcīnīja vienu atlēkušo bumbu.

Timma pirmo reizi laukumā devās pirmās ceturtdaļas izskaņā, un neilgi pēc iesaistīšanās cīņā caurgājienā guva divus punktus. Drīz pēc tam viņš iemeta arī vienu soda metienu, kas bija piešķirts par pretinieku tehnisko piezīmi. Timma mačā nopelnīja arī trīs personiskās piezīmes, no kurām viena bija tehniskā.

Atgādinām, ka šogad NBA draftā "Grizzlies" izvēlējās Timmu ar 60.numuru.

Viņš ir tikai trešais latviešu basketbolists, kurš izvēlēts NBA draftā. Līdz šim NBA spēlē laukumā devušies tikai divi Latvijas basketbolisti – Gundars Vētra un Andris Biedriņš, kurš šonedēļ pārcēlās uz Jūtas "Jazz" vienību.